Bebek Bakım Ürünleri

Anne Bebek Ürünleri

Dünyanın en güzel, en özel ve heyecan dolu duygusunu yaşadığınız bu süreçte, sizin ve bebeğinizin sağlığınızı, en temel ihtiyaçlarınızı dermokozcum.com ailesi olarak düşünüyoruz. Hamilelik sürecinizin gelişen ilk aylarından itibaren ihtiyaç duyabileceğiniz ürünleri Anne Bebek kategorisinde sizler için topladık.

Sizin ve bebeğinizin ihtiyaçlarını gidermeye çalışıyoruz. Anne bebek kategorisinde bebeklerin doğumdan itibaren ihtiyaçları olan bebek mamaları ve anne sütünü arttırmaya yardımcı çaylar ve bebek şampuanlarının bulunduğu ve birbirinden farklı çok çeşitli ürünlerden oluşmaktadır. Annelerin bebeklerine gösterdikleri özverili bakımlarına yardımcı olacak bu kategori için çeşitli faydalı ürünleri bulabilirsiniz. En uygun fiyat ve aynı gün kargo avantajı ile dermokozcum.com'da

 

Huzurlu Anneler Mutlu Bebekler

 

Bebeğin rahme ilk düştüğü andan itibaren başlayan "annelik” başlar. Hamilelik döneminin ilerlemesi ve her şeyin yolunda gitmesiyle doğumla birlikte zirveye ulaşan bu kutsal görevde annelerin bazı ihtiyaçları olur. Ortalama olarak hamileliğin 3. Ayında karın büyümeye başlayarak deri çatlar. Sitemizden güvenilir olarak satın alacağınız çatlak önleyici ürünler kalitesi ve uygun fiyatıyla sizlere sunulur. Mustela Çatlak Öncesi Kremi tüm vücuda günde iki kez uygulayabilirsiniz.

Emzirme döneminde başlayan besin takviyesi ihtiyacınızda süt performansı ve süt miktarını arttıracak Humana Stil Tee emziren anne içeceği en uygun fiyatlarla buradan ulaşabilirsiniz. Emzirme ürünleri kategorisinde yine sizlerle dünyaca ünlü markaların kliniklerce yapılan testlerden başarıyla geçmiş Mamsel Still-Tee hazır çaya ulaşabilirsiniz. Ya da bebeğiniz için sağdığınız sütleri güvenle saklamak istediğinizde Lansinoh Anne Sütü Saklama Poşeti yardımınıza koşacaktır.

 

Emzirme döneminde göğüs bakımının önemi

 

En değerliğinizi yavrunuzu doyurmak ve en önemlisi de anne sütü ile beslemek anneliğin en güzel dönemleri arasındadır. Bebek ile anne bağının arttığı emzirme döneminde Göğüs bakımı ihmale gelmemelidir. Göğüs ucunda kalan süt ya da süt salımın da kıyafetlerinizin ıslanmaması ve göğüs ucunun zarar görmemesi için Bebedor Polietilen Dış Yüzeyli Göğüs Pedi kullanmalısınız. Hamilelik döneminin son ayından itibaren ise göğüs ucu çatlaması gibi acı verici bir durumla karşılaşmamak Lansinoh Lanolin Göğüs Ucu Kremi düzenli kullanımıyla mümkündür.

 

Güvenilir Bebek Ürünleri

 

Bebekleriniz için her daim doğal, kaliteli bebek ürünleri ararsınız. dermokozcum.com farkıyla satın alabileceğiniz kaliteli ve güvenilir ürünleri sizlerle buluşturmaktayız. Anne sütünün yetersiz kaldığında veya ek gıdaya geçtiğiniz dönemde bebek mamaları kategorisinde karşınıza çıkacak hünnap keçi sütlü bebek sütü6 aya kadar kullanılabilir.

Bebeğinizin hassas cildine zarar vermeyen Uni baby yeni doğan pamuklu bebek havlusu avantajlı sayfamızda! Bebek alt temizle ürünlerinin olmazsa olmazı incia bebek pişik bakım krem jel şeklinde her bez değiştirme tercih edilir. Bebek cildini besleyecek onun narin cildine asla zarar vermeyen mustela cold krem içeren besleyici vücut losyonu banyodan sonra kullanılır. Bebek banyo zamanlar en güzel ve sonu her daim huzurlu olan bebek bakım rutinleri arasındadır. La roche posay lipikar cleansing oil AP+çok kuru ciltlerde fayda göreceğiniz kaliteli ürünler arasındadır.

Bebek ürünleri kategorimizde piyasanın en güvenilir markaları olan sebamed, otribebe, bepanthol, mustela, incia, otribebe markalarına hızlı kargo seçenekleriyle sitemizden ulaşabilirsin.

 

Bebek Bakımı

 

Bebeğinizi kucakladığınız andan itibaren tüm büyüme süreci boyunca ihtiyaç duyacağınız ek beslenme ürünleri, emzikler, biberonlar, bebeğinizin yumuşacık ve hassas cildine uygun, şampuanlar, sabunlar, kremler, ıslak mendil ve bebek bezleri onun cildinin tahriş olmadan temizlenmesine, korunmasına katkı sağlıyor.

Bebek bakım çok hassas ve değerli bir konudur. Her birey kendi bebeğinin bakımı ve beslenmesinde ciddi bir emeğe ihtiyaç duyar. Özellikle bu konuda annelerimize doğumdan itibaren çok fazla görev binmektedir. Özellikle ilk 6 ay bebeklerimizin gelişmesinde çok etkin zaman dilimi olduğundan kullanılan mama ve bakım ürünleri de bebeğinizin yapısına uygun olarak seçilmelidir.

 

Bebek Maması Devam Sütleri

 

Bebeklerin beslenmesi de cilt bakımı kadar önemlidir. Her ne kadar ilk 6 ay boyunca bebeklere anne sütü verilmesi gerekse de ek gıda olarak bebek maması da verilmesi gerekebilmektedir. Bu nedenle de bebekler için en sağlıklı olan bebek maması seçeneklerinin seçilmesi gerekmektedir. Bebeklerin sindirim sistemini düzenleyici ve gazlarını rahatlıkla çıkarmaları için yardımcı olabilecek ek gıdaları bu kategori altında bulabilirsiniz. İçerisindeki vitamin ve mineraller sayesinde bebeğinizin besin ihtiyacını karşılamakla birlikte, protein ihtiyacını da karşılamaktadır.

Ürün Karşılaştır (0)