Bitkisel Bakım Ürünleri

Bee'o Up Propolis Arı Sütü Polen Çocuk 60 Emme Tablet

Kullanım Şekli:4-10 Yaş Grubu çocuklar için sabah 1 akşam 1 tablet olmak üzere günde 2 tablet tüketi..

62,40TL KDVsiz: 62,40TL

Bee'o Up Propolis Arı Sütü Polen Yetişkin 60 Tablet

Bee'o Up Propolis Arı Sütü Polen Yetişkin 60 TabletKullanım Şekli:Yetişkinler için sabah 1 akşam 1 t..

74,90TL KDVsiz: 74,90TL

Nutraxin C Vitamini 28 Çiğneme Tableti

Nutraxin C Vitamini 28 Çiğneme TabletiÜrün Açıklaması:Nutraxin C vitamini; C vitamini ile birlikte k..

35,00TL KDVsiz: 35,00TL

Omepa-Q10 Omega3 Ubiquinol 30 Kapsül

Omepa-Q10 Omega3 Ubiquinol 30 KapsülBalık Yağı ve Koenzim Q10 İçeren Takviye Edici GıdaNet Mikt..

149,00TL KDVsiz: 149,00TL

Orzax İmunol Şurup 150ml

Orzax İmunol Şurup 150mlÜrün Açıklaması:İmunol Sıvı Form, çocuklar için geliştirilmiş gıda takviyesi..

65,00TL KDVsiz: 65,00TL
Orzax Ocean Cranberry Turna Yemişi Ekstresi 30 Tablet Takviye Edici Gıda
Sale

Orzax Ocean Cranberry Turna Yemişi Ekstresi 30 Tablet Takviye Edici Gıda

Orzax Ocean Cranberry Turna Yemişi Ekstresi 30 Tablet Takviye Edici GıdaÜrün Açıklaması:Ocean Cranbe..

81,00TL 94,50TL KDVsiz: 81,00TL

Osende Çörek Otu Yağı 30 Yumuşak Kapsül

Osende Çörek Otu Yağı 30 Yumuşak KapsülÇörek Otu Yağı İçeren Takviye Edici GıdaNet Miktar: 30 Yumuşa..

33,00TL KDVsiz: 33,00TL
Zade Vital Aspir Yağı 60 Yumuşak Kapsül
Sale

Zade Vital Aspir Yağı 60 Yumuşak Kapsül

Zade Vital Aspir Yağı 60 Yumuşak Kapsül1 adet 600mg Zade Vital Aspir Yağı Kapsülü içinBesin Enerjisi..

62,00TL 99,00TL KDVsiz: 62,00TL

Zade Vital Curcumin Zerdeçal Kök Ekstresi 60 Kapsül

Zade Vital Curcumin Zerdeçal Kök Ekstresi 60 KapsülÜrün Boyutu:60 yumuşak kapsül (500mg)Özet Bilgi:Z..

69,95TL KDVsiz: 69,95TL

Zade Vital Multivitamin Takviye Edici Gıda 30 Bitkisel Kapsül

Zade Vital Multivitamin Takviye Edici Gıda 30 Bitkisel KapsülÖzet Bilgi: Multimineral, l-karnitin, p..

45,90TL KDVsiz: 45,90TL
1 den 10 e 10 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Vitaminler ve Besin & Gıda Takviyeleri

Vücudunuza verdiğiniz önem hayat standartlarınızı belirleyecektir. Virüslerle savaştığımız şu dönemde gerekli vitaminleri almanız gerekecektir. Aksi takdirde bağışıklığınız düşecek, hastalıklara yakalanma riskiniz daha da artacaktır. Vitamin organizmanın ihtiyaç duyduğu bileşiktir. Besin ve organikten oluşan vitaminler çocuklar için, yetişkinler için ayrı kategorilerde sitemizde siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Vücudun düzenli şekilde çalışmasını sağlayan vitaminler ancak dengeli beslenme ile sağlansa da bazı durumlarda eksiklikler meydana gelir. Özellikle bağışıklığınızın düştüğü hissettiğinizde satın alacağınız bağışıklık güçlendiriciler kullanılmalıdır. Orzax İmunol Şurupçocuklarınıza güvenle içeriğiniz özel formüldedir.

Saç Dökülmesine Karşı Vitaminler

Saçlarınızın hacimli olması ve dökülmemesi yalnızca dışarıdan kullanacağınız saç bakım ürünleri ile sağlanmaz. Besinler yoluyla alacağınız bazı vitaminler saçlarınızı besleyen sağlıklı gözükmesini sağlayan vitaminlerle mümkündür.

Voonka Biotin İçerikli Takviye Edici Gıda saçın korunmasına katkı da bulunacaktır. Her bir tablet ayrıca cildinizi de koruyacak, enerji metabolizmasını yarar sağlar.

Omega 3 Yağ Asidi

Vücut tarafından üretilmeyen ve dışarıdan alınması gereken vitaminler arasında omega-3 yağ asidinin önemi büyüktür. Dermokozcum farkıyla çocuklarınız için güvenle kullanacağınız Nutrigen Balık Yağı Şurubu Propolis Şurubu Kofre Paket hem propolis hem de balık yağı konusunda piyasanın en iyisidir.

Omega 3 yağ asitleri ile çocuklarınızın beyin gelişimini destekleyen ürün ayrıca göz ve sinir sisteminin gelişmesinde de etkilidir. Mucizevi ürün Vitamin A, Vitamin D, Vitamin E, Vitamin K ile güçlendirilmiştir.

Vitaminler

Vitaminler kategorisi, yetişkinler için ve çocuklar için olmak üzere iki alt kategoriden oluşmaktadır. Çocuklar için vitamin kategorisinde, çocukların gelişimi konusunda etkili olan sağlık bakanlığı onaylı vitamin ürünleri bulunur. Şurup ve Balık Yağı gibi ürün çeşitlerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Yetişkinler için kategorisinde ise, yetişkin bireyler için gün içinde enerji veren kapsül ve tablet çeşitlerini bulabilirsiniz. Vitamin ürünlerinde kaliteli ürünü tercih etmek fazlasıyla önemlidir. Sonuç olarak kişilerin sağlığı açısından en doğru ürünleri tercih etmeleri gerekmektedir. Biz dermokozcum.com olarak sizlere en kaliteli ve sağlık bakanlığı onaylı vitaminler ve markalarını sunuyoruz. Bu yüzden Vitamin kategorisinde çocuklar ve yetişkinler için en kaliteli ürünleri rahatlıkla bulabilir ve uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Çocuklar için Vitamin

Çocukların vücut ve zeka gelişiminde vitaminlerin çok önemli bir rolü vardır. Vitamin çeşitleri vücutta kendiliğinden bulunamazlar. Bu nedenle de her daim meyve sebzelerden vitamin alınması gerekmektedir. Fakat çocuklarda vitamin eksikliği sık rastlanan bir durumdur. Vitamin eksikliği özellikle çocukların bedensel ve zihinsel gelişimini olumsuz etkilemektedir. Bu nedenle çocuklar için vitamin markalarına başvurulmalıdır. Bu nedenle sizlereçocuklar için vitaminseçenekleri olarak en kaliteli ürünleri sunmaktayız.

 

Hayatın Her Anında Kullanın!

Çocukluk, yetişkinlik yaşlılık ya da hamilelik gibi dönemlerde dışarıdan aldığınız vitaminlerde hassas olmanız gerekir. Yaş aldıkça yaşanan kemik ve eklem sorunlarda destekleyiciniz olacak ürünleri sitemizden güvenli satın alma yöntemiyle sahip olabilirsiniz.

Nutraxin Artroflexkullananlar tarafından da önerilen bitkisel takviye edici gıda, kemik ve eklem sağlığınızı koruyacaktır.

Sindirim sisteminin düzenli çalışması bağışıklığı büyük ölçüde etkileyecektir. Bu yüzden kullanacağınız probiyotikler mikroorganizmalar, sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini büyük ölçüde desteklemeye yardımcı olur. Suda Collagen + Probiyotik Ananas Aromalı kolajen ve probiyotik bir arada sunacaktır.

Vitamin ve sağlık kategorisinden ihtiyaç duyacağınız tüm ürünler piyasada en uygun fiyatlarla Dermokozcum sitemizde mevcuttur.

Ürün Karşılaştır (0)