Takviye Edici Gıdalar

Alchem Life Phytorelief 12 Adet

Alchem Life Phytorelief 12 Adet..

45,00TL KDVsiz: 45,00TL

Bisolnatur Öksürük Şurubu 128 gr

Bisolnatur Öksürük Şurubu 128 gr..

75,00TL KDVsiz: 75,00TL
EasyFishoil Omega 3 Yetişkin 30 Çiğnenebilir Jel Tablet
Sale

EasyFishoil Omega 3 Yetişkin 30 Çiğnenebilir Jel Tablet

EasyFishoil Omega 3 Yetişkin 30 Çiğnenebilir Jel Tablet   Ürün Açıklaması: Yetişkinler için Çiğ..

119,00TL 129,00TL KDVsiz: 119,00TL

HNNP100

Hünnap Keçiboynuzu Özü 640 gr   Ürün Açıklaması: Endüstriyel şeker kullanımından çok önce Anado..

35,00TL KDVsiz: 35,00TL

Hünnap Çörek Otu Yağı 60 Kapsül

Hünnap Çörek Otu Yağı 60 Kapsül..

69,00TL KDVsiz: 69,00TL

Hünnap Karadut Şurubu 50 ml

Hünnap Karadut Şurubu 50 ml   Karadut Şurubu   Ürün Faydaları: Bütün doğallığı ve lezzetli..

23,00TL KDVsiz: 23,00TL

Hünnap Propolis Ekstresi İçeren Takviye Edici Gıda 30 ml

Hünnap Propolis Ekstresi İçeren Takviye Edici Gıda 30 ml   Ürün Açıklaması: Hünnap propolis eks..

35,00TL KDVsiz: 35,00TL

Imuneks Inflamax Optimize Zerdeçöp Takviye Edici Gıda 60 Kapsül

Imuneks Inflamax Optimize Zerdeçöp Takviye Edici Gıda 60 Kapsül   Ürün Açıklaması:   Infla..

178,00TL KDVsiz: 178,00TL

Krilom Ultra Krill Oil Takviye Edici Gıda 30 Yumuşak Kapsül

Krilom Ultra Krill Oil Takviye Edici Gıda 30 Yumuşak Kapsül   Ultra Krill Yağı İçeren Takviye ..

100,00TL KDVsiz: 100,00TL

Magnimore Gm 60 Tablet

Magnimore Gm 60 Tablet   Ürün Açıklaması: Magnezyum Glisinat ve Magnezyum Malat içeren takviye ..

80,00TL KDVsiz: 80,00TL

Magnimore Plus Magnezyum İçeren Takviye Edici Gıda 60 Kapsül

Magnimore Plus Magnezyum İçeren Takviye Edici Gıda 60 Kapsül   Ürün Açıklaması: Magnezyum içeri..

129,00TL KDVsiz: 129,00TL

Magnimore Takviye Edici Gıda 60 Tablet

Magnimore Takviye Edici Gıda 60 Tablet   Magnezyum İçeren Takviye Edici Gıda   Net Miktar..

79,00TL KDVsiz: 79,00TL
1 den 12 e 71 (6 sayfa) ürün gösteriliyor

Vitaminler ve Besin & Gıda Takviyeleri

Vücudunuza verdiğiniz önem hayat standartlarınızı belirleyecektir. Virüslerle savaştığımız şu dönemde gerekli vitaminleri almanız gerekecektir. Aksi takdirde bağışıklığınız düşecek, hastalıklara yakalanma riskiniz daha da artacaktır. Vitamin organizmanın ihtiyaç duyduğu bileşiktir. Besin ve organikten oluşan vitaminler çocuklar için, yetişkinler için ayrı kategorilerde sitemizde siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Vücudun düzenli şekilde çalışmasını sağlayan vitaminler ancak dengeli beslenme ile sağlansa da bazı durumlarda eksiklikler meydana gelir. Özellikle bağışıklığınızın düştüğü hissettiğinizde satın alacağınız bağışıklık güçlendiriciler kullanılmalıdır. Orzax İmunol Şurupçocuklarınıza güvenle içeriğiniz özel formüldedir.

Saç Dökülmesine Karşı Vitaminler

Saçlarınızın hacimli olması ve dökülmemesi yalnızca dışarıdan kullanacağınız saç bakım ürünleri ile sağlanmaz. Besinler yoluyla alacağınız bazı vitaminler saçlarınızı besleyen sağlıklı gözükmesini sağlayan vitaminlerle mümkündür.

Voonka Biotin İçerikli Takviye Edici Gıda saçın korunmasına katkı da bulunacaktır. Her bir tablet ayrıca cildinizi de koruyacak, enerji metabolizmasını yarar sağlar.

Omega 3 Yağ Asidi

Vücut tarafından üretilmeyen ve dışarıdan alınması gereken vitaminler arasında omega-3 yağ asidinin önemi büyüktür. Dermokozcum farkıyla çocuklarınız için güvenle kullanacağınız Nutrigen Balık Yağı Şurubu Propolis Şurubu Kofre Paket hem propolis hem de balık yağı konusunda piyasanın en iyisidir.

Omega 3 yağ asitleri ile çocuklarınızın beyin gelişimini destekleyen ürün ayrıca göz ve sinir sisteminin gelişmesinde de etkilidir. Mucizevi ürün Vitamin A, Vitamin D, Vitamin E, Vitamin K ile güçlendirilmiştir.

Vitaminler

Vitaminler kategorisi, yetişkinler için ve çocuklar için olmak üzere iki alt kategoriden oluşmaktadır. Çocuklar için vitamin kategorisinde, çocukların gelişimi konusunda etkili olan sağlık bakanlığı onaylı vitamin ürünleri bulunur. Şurup ve Balık Yağı gibi ürün çeşitlerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Yetişkinler için kategorisinde ise, yetişkin bireyler için gün içinde enerji veren kapsül ve tablet çeşitlerini bulabilirsiniz. Vitamin ürünlerinde kaliteli ürünü tercih etmek fazlasıyla önemlidir. Sonuç olarak kişilerin sağlığı açısından en doğru ürünleri tercih etmeleri gerekmektedir. Biz dermokozcum.com olarak sizlere en kaliteli ve sağlık bakanlığı onaylı vitaminler ve markalarını sunuyoruz. Bu yüzden Vitamin kategorisinde çocuklar ve yetişkinler için en kaliteli ürünleri rahatlıkla bulabilir ve uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Çocuklar için Vitamin

Çocukların vücut ve zeka gelişiminde vitaminlerin çok önemli bir rolü vardır. Vitamin çeşitleri vücutta kendiliğinden bulunamazlar. Bu nedenle de her daim meyve sebzelerden vitamin alınması gerekmektedir. Fakat çocuklarda vitamin eksikliği sık rastlanan bir durumdur. Vitamin eksikliği özellikle çocukların bedensel ve zihinsel gelişimini olumsuz etkilemektedir. Bu nedenle çocuklar için vitamin markalarına başvurulmalıdır. Bu nedenle sizlereçocuklar için vitaminseçenekleri olarak en kaliteli ürünleri sunmaktayız.

 

Hayatın Her Anında Kullanın!

Çocukluk, yetişkinlik yaşlılık ya da hamilelik gibi dönemlerde dışarıdan aldığınız vitaminlerde hassas olmanız gerekir. Yaş aldıkça yaşanan kemik ve eklem sorunlarda destekleyiciniz olacak ürünleri sitemizden güvenli satın alma yöntemiyle sahip olabilirsiniz.

Nutraxin Artroflexkullananlar tarafından da önerilen bitkisel takviye edici gıda, kemik ve eklem sağlığınızı koruyacaktır.

Sindirim sisteminin düzenli çalışması bağışıklığı büyük ölçüde etkileyecektir. Bu yüzden kullanacağınız probiyotikler mikroorganizmalar, sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini büyük ölçüde desteklemeye yardımcı olur. Suda Collagen + Probiyotik Ananas Aromalı kolajen ve probiyotik bir arada sunacaktır.

Vitamin ve sağlık kategorisinden ihtiyaç duyacağınız tüm ürünler piyasada en uygun fiyatlarla Dermokozcum sitemizde mevcuttur.

Ürün Karşılaştır (0)