Çatlak Önleyiciler

Bu kategoride henüz ürün Yok.

Vücut Bakım Ürünleri

Günlük vücut bakımında dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Kozmetik ve Dermokozmetik dünyasının olmazsa olmazları vücut bakım ürünlerinde tercihinizi yaşınıza, yaşantınıza, içerisinde yaşadığınız çevresel ve genetik faktörlere göre yapmalısınız. Yapılan tercihinize uygun geniş ürün yelpazemize göz atarak hızlı kargo ve kapıda ödeme seçeneğiyle satın alabilirsiniz.

Pürüzsüz bir vücuda sahip olmak ayak ve tırnak bakımı, selülit önleyici, vücut temizleme-duş jelleri, lens ve solüsyon, sigara bırakma ürünleri, sinek ve böceklerden ilaçları, çatlak önleyici, deodorantlar ve roll-on, kadın bakım ürünleri, tüy dökücüler, vücut nemlendiricileri ve yenileyiciler kategorilerimizi inceleyebilirsiniz.

Vücut Bakımının İlk Aşaması Nasıl Olmalı?

Vücut bakımında ilk aşama duş ürünleri olmalıdır. Doğru vücut temizleyici ürünleriyle temiz bir vücut sağlanmalıdır. Bioderma serisi duş jelleri her zevke her vücut tipine hitap edecek içeriktedir. İlk aşamanın hemen ardından yani duş sonrası uygun nemlendiriciyle bakıma devam etmelisiniz.

Nemlendiriciler kategorimizde yer alan La Roche Posay Lipikar Baume AP+ M Yatıştırıcı Balm etkisi 7 klinik çalışmayla kanıtlanmış cildi anında yatıştıran nemlendirici özelliktedir. Nemlendiricinizi sürdükten sonra vücudunuzda yer alan çatlakları gidermek ya da oluşabilecek çatlaklara selülitlere karşı Bio-Oil Cilt Bakım Yağı 125ml & Lierac Phytolastil Solute 75 Ml sıkılaştırıcı vücut solüsyonu kullanabilirsiniz.

 

Her Zaman Güzel Kokulu

Kadınlar ve erkekler hijyene ve güzel kokmaya özen gösterir. Duş sonrasında kullanılan deodorantlar ve roll-on ile bu hijyeni uzun saatler boyunca sağlamanız mümkündür. Vichy 48 Saat Etkili Mineral Roll-on Deodorantgün boyu sunduğu ferahlatıcı etkiyle terlemeden kaynaklı kötü kokuların ve ıslaklığın önüne geçer.

Etkili Bakışlar Sunar

Göz renginizi değiştirmek istediğinizde ya da herhangi bir göz sorunu dolayısıyla lens almaya karar verdiğinizde tercih edeceğiniz lens markası kadar lens solüsyonu da önemlidir. Göz sağlığınıza zarar vermeyecek Bausch Lomb Biotrue Lens Solüsyonu temizler ve mikroplardan arındırır.

Tüy Dökücülerin Vücuda Etkileri

Kadınların yaşadığı sorunlardan bir tanesi de bakım rutinlerinde yaptıkları yanlış tüy dökücü kremleridir. Tüy dökücüler kategorimizde satışa sunduğumuz Veet & Uraw Episerum Anti Hairyüz bölgesinde bile zarar vermeden etki gösterecektir. Hassas ciltlerin kullanımına da uygun olan ürün tüy oluşumunu azaltmaya ve geciktirmeye fayda sağlar.

 

 

Vücut Bakımı Ürünlerinde Doğru Adres

 

Vücut bakım ürünleri bütün vücudumuzun ihtiyacı olan temizlik ve önemli bölgelerimizin bakımlarını sağlayan ürünleri içeren bir kategoridir. Bu kategoride ayak ve tırnak bakımı, selülit önleyici, duş jelleri ve sabunlar, lens ve solüsyon, sigara bırakma ürünleri, sinek ve böceklerden korunma ilaçları, deodorantlar alt kategorilerini bulabilirsiniz. Ayak ve tırnak bakımı için topuk taşı önleyiciler ve tırnak koruyucu ürünlerini incelemenizi tavsiye ederiz.

Selülit Önleyici kremlerinde de çeşitli başarılı ürünlerden size en uygun olanını rahatlıkla satın alabilirsiniz. Duş jelleri ve şampuan kategorisinde bulunan Sebamed ürünleri en çok tutulan sabunlar arasında yer alır. Lens ve solüsyon kategorisinde çeşitli lens sularından istediğinizi güvenle kullanabilirsiniz. Sigara bırakma ürünleri kategorisinde bulunan ürünler gün içerisinde ihtiyacınız olan nikotin miktarını sağladığından sigarayı bırakma eyleminizi arttıran bir sonuç almanız mümkündür. Sinek ve böceklerden korunma ilaçları kategorisinde sinek ve haşerelerden korunmak için ürünler bulunmaktadır. Günlük kullanımda vazgeçilmez olan koltuk altı ürünlerini de deodorant kategorisinden inceleyebilirsiniz.

dermokozcum.com vücudunuzun sağlığını koruyacak tüm vücut bakım ürünleri seçeneklerini sizler için en uygun fiyatlarla satışa sunuyor. Siz de dilediğiniz ürünü bütçenize uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Ürün Karşılaştır (0)